Małopolski Minimundial – kierunek Katar

W dniu 05.09.2022 r. na obiektach Szalowa Sport Arena został rozegrany turniej Małopolski Minimundial kierunek Katar – na szczeblu PPN Gorlice. W turnieju uczestniczyło 10 drużyn z kategorii wiekowej Orlik – w tym drużyna dziewczęca z UKS 3 Weronica Staszkówka-Jelna. Po uroczystym otwarciu turnieju przez koordynatora odbyło się losowanie przez kapitanów drużyn. Stworzono dwie grupy składające się z pięciu drużyn każda. W grupach grano systemem każdy z każdym a zwycięzcy grup spotkali się w finale. Drużyna Aserekteam pewnie pokonała swoich przeciwników z Glinika Gorlice i zdobyła tytuł zwycięzców turnieju. Warto zaznaczyć, że zwycięska drużyna nie straciła ani jednej bramki, są to tegoroczni brązowi medaliści Finału Krajowego Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Spotkania poprowadzili sędziowie z KS Gorlice. Po zakończonym turnieju zawodnicy wraz z opiekunami udali się na kolację do restauracji Arena Sport Szalowa. Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału i dobrą zabawę. Do zobaczenia!